מתנות ליולדת בתקופת הקורונה

כולנו מכירים את הסיטואציה: האישה שאנחנו כל כך אוהבים מתקשרת ומספרת לנו שהדבר הכי טוב בעולם סופסוף קרה – סופסוף הקטן שלה נולד, יש תינוק חדש בעולם.

ההתרגשות בשיאה ואנחנו כל כך רוצים להראות לאימא ולאבא הטריים עד כמה אנו שמחים בשמחתם. הפתרון הראשון שעולה לראש, הוא לאגד עבורם מארזי לידה ליולדת או לרכוש מתנות לידה מיוחדות, המדגישות כי מדובר באירוע שמחה ובסיבה למסיבה.

ועם זאת, בתקופת הקורונה הנוכחית לא תמיד פשוט להעלות מהן מתנות לידה מתאימות. בכדי לעשות לכם חיים קלים, ריכזנו כאן את 5 המתנות הטובות והמקוריות ביותר.

תעודת לידה בהזמנה אישית

לידת התינוק, במיוחד הילד הראשון, היא אירוע אקסטטי, מרגש ומיוחד במינו; ממש ציון דרך, שכל הורה מבקש לשמר לנצח נצחים.

תעודת לידה מעוצבת אישית מסייעת לשמר את הרגעים הראשונים שההורים חולקים עם ילדם, לתלות בבית תמונה המנציחה את היום הראשון של הקטן ומספקת מתנה אישית ויצירתית, שההורים יעריכו לנצח.

כל שעלינו לעשות, הוא לצלם את התינוק ביום הראשון לחייו או לבקש תמונה מההורים, ולגשת לבחור עיצוב ומסגרת בחנות תמונות וצילומים.

אלבום תמונות מהודר

אפשרות נוספת היא לשדרג את המתנה ליולדת ולהפוך אותה לאלבום תמונות ענק, שמתעד את יומו הראשון של הקטן כיום הראשון בחייו: ההתחלה במסע החיים שיתועד באלבום התמונות שלכם.

אתם יכולים לאתר בקלות אלבומי תמונות יצירתיים ויפהפיים ולהדביק בהם מספר תמונות של האם בהיריון, של התינוק החדש ושל האבא המאושר. ההורים יתרגשו מאוד מהמתנה, ויצפו להוסיף לאלבום תמונות חדשות, הממחישות עד כמה הקטן שלהם הולך וגדל עם השנים.

סט של פיג’מות, חלוקים ואביזרי טיפוח

בתקופת הקורונה, חייבים להודות שעיקר המתנות הסטנדרטיות ליולדות הן בהחלט מעולות: חלוקי אמבטיה מלטפים ופיג’מות נעימות מסייעים להרגיש יותר בנוח בבית, בתקופה שבה עלינו להיות בבית כל היום.

אביזרי טיפוח מפנקים, מסייעים ליולדת להתפנק במארז מתנות שיסייע לה להחלים מהלידה הקשה, ולהירגע ברגעים המועטים שיש לה ליהנות משקט ושלווה.

קולאז’ שמזכיר את ימי הזוהר

מתנות ליולדת אינן חייבות להתמקד דווקא בתינוק או בסיטואציה, אלא יכולות לציין את המעבר מתקופה של כיף ונעורים לעולם הבגרות וההורות.

אספו תמונות שלכם ושל ההורים הטריים מימי הזוהר ואגדו אותן יחד לקולאז’ מרגש ומפואר, שיזכיר להורים מידי יום כמה היו מגניבים כשהיו צעירים, ואת כל הרגעים הטובים שחוויתם יחד.

ערכת הישרדות לתינוק

כיום, כאשר לא תמיד בטוח אם מותר לצאת מהבית או לא, במיוחד לתינוק קטן, כל מארז יולדות שתוכלו לקנות להורים הטריים יכול לסייע להם פי כמה מונים: חיתולים, מזון, תלבושות קטנות וחמודות, מגבונים וכדומה, מהווים מצרכים חיוניים שאינם תמיד בהישג יד.

אתם יכולים להיות מאוד יצירתיים ולרכוש מספר מהאביזרים הללו, יחד עם סרט טוב או משחק קופסא שיפיגו את השעמום בבית ולפנק את ההורים הטריים במתנה ליולדת שמעבירה כל יום בבית בקלות ובהנאה.

מארז מתנות ליולדת תמיד יוערך, במיוחד משום שההורים הטריים כה עייפים וזקוקים לאהבה ותמיכה. הדבר הכי טוב שאתם יכולים לעשות בשבילכם בתקופת הקורונה, הוא להושיט יד ולסייע להם להסתגל לחייהם החדשים כהורים טריים לילדים מתוקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *